Story in White - Fotografia Ślubna Warszawa

Zamów sesję portretową w Warszawie. Szukasz pomysłu na prezent urodzinowy? Zapytaj o Voucher Story in White.

Fotografia Portretowa

Podaruj Voucher na Sesję Zdjęciową

Marzysz o romantycznej i niezapomnianej sesji zaręczynowej? Wyjątkowych i zabawnych zdjęciach rodzinnych, czy pięknych i naturalnych portretach? Uchwycimy Twoje emocje i Twoją osobowość. Bądź sobą i spędź z nami fantastyczne chwile.

Oferujemy kilkugodzinną sesję zdjęciową w Twoich ulubionych zakątkach Warszawy. Pomysł na nią może być zaczerpnięty wprost z Twoich pasji, zainteresowań czy marzeń. Lubimy eksperymentować, uwielbiamy improwizować, nie ustajemy w poszukiwaniach nowych inspiracji.

Zamów sesję dziecięcą w Warszawie. Szukasz pomysłu na prezent urodzinowy? Zapytaj o Voucher Story in White.

Fotografia Dziecięca

Urodzinowy Voucher na Sesję

Story in White ma wyjątkowy talent do uwieczniania piękna i niewinności dziecka. Fotografujemy zarówno kilkumiesięczne maluszki, jak i starsze dzieci. Praca z dziećmi to dla nas wyzwanie, ale też fantastyczna zabawa! W dzieciach kochamy ich spontaniczność, szczerość i żywe emocje. Nasze fotografie dziecięce, to pamiątki, które będziecie pielęgnować na zawsze.

Nie zamierzamy uchwycić jedynie tego jak Twoje dziecko wygląda - uchwycimy jego charakter, to jakie jest.

Zamów sesję dziecięcą w Warszawie. Szukasz pomysłu na prezent urodzinowy? Zapytaj o Voucher Story in White.


Fotografia Ślubna

Zapytaj o Voucher na Sesję Ślubną

Story in White powstało z miłości do fotografii. Nasz styl to oryginalne połączenie sztuki i fotoreportażu.

Wzruszenie i zachwyt malujący się na twarzy Twojej mamy, gdy pojawiasz się w ślubnej sukni. Pełna intymności chwila, gdy z prawdziwie ojcowską dumą Tata ściska Twoją rękę tuż przed rozpoczęciem ceremonii. To poczucie spełnienia i bycia bezgranicznie kochanym, kiedy Twój wybranek z miłością w oczach wypowiada słowa "ślubuję". Wszystkie odcienie spontanicznych emocji towarzyszące Waszym gościom podczas ślubu i przyjęcia weselnego. Tak ulotne i niepowtarzalne chwile tworzą atmosferę tego wyjątkowego dnia, my zatrzymamy je dla Was na zawsze.

Pozwólcie nam uchwycić każdy moment, każde wzruszenie, każdy uśmiech, każdą emocję. A Wy - bądźcie sobą! Swoim szczęściem i miłością wypełnijcie każdą chwilę tego dnia.

Zamów Voucher sesję zdjęciową w Warszawie. Szukasz pomysłu na prezent urodzinowy? Zapytaj o Voucher Story in White.


Voucher na prezent

Podaruj najbliższym pamiątkę

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent? Chcesz zrobić piękną niespodziankę bliskiej Ci osobie? Już dziś możesz kupić i podarować wybranej osobie voucher na wymarzoną sesję zdjęciową.

Otrzymasz wydrukowany, elegancko zapakowany w ozdobną kopertę i gotowy do wręczenia voucher. Istnieje także możliwość dostarczenia go w formie elektronicznej gotowej do druku lub wysłania tradycyjną pocztą pod wskazany adres. Każdy voucher ważny jest przez 5 miesięcy! W tym czasie obdarowana osoba może ustalić z nami i zarezerwować dogodny dla siebie termin realizacji sesji zdjęciowej.

Zamów Voucher sesję zdjęciową w Warszawie. Szukasz pomysłu na prezent urodzinowy? Zapytaj o Voucher Story in White.
Makijaż na Sesję Ślubną

Piękny, elegancki, trwały. Perfekcyjny.

Ślub i wesele są niezwykle emocjonującymi wydarzeniami, a fotografie pozostaną pamiątką na resztę życia. Aby zapewnić Wam jak największy komfort proponujemy wykonanie profesjonalnego makijażu ślubnego, który zapewni piękny i promienny wygląd przez całą noc.

Dyplomowana wizażystka Story in White zadba, aby Twój makijaż był trwały, elegancki i perfekcyjny zarówno podczas ślubu, wesela, jak i sesji fotograficznej.

Zapewniamy makijaż próbny, makijaż ślubny oraz makijaż na sesję ślubną wraz z poprawkami podczas trwania sesji.

Zamów Voucher sesję zdjęciową w Warszawie. Szukasz pomysłu na prezent urodzinowy? Zapytaj o Voucher Story in White.
Kurs Makijażu

Indywidualna nauka makijażu

Zapraszam do skorzystania z kursu makijażu, analizy kolorystycznej i indywidualnej nauki makijażu. Wizażystka ToLookPerfect.pl pokaże Ci jak wykonać najbardziej odpowiedni dla Ciebie makijaż na różne okazje, tak by podkreślić Twój urok: perfekcyjny makijaż biznesowy, olśniewający makijaż wieczorowy, naturalnie piękny makijaż na codzień.

Podaruj najbliższej Ci osobie Voucher na kurs makijażu. Zapytaj nas też o Voucher na makijaż ślubny, który możesz podarować na prezent. Wizażystka ToLookPerfect.pl ustali z Tobą wszystkie szczegóły i zadba o wszystko.

Powrót na górę strony